• Kategorie
  • Parametry
  • Baseny dla dzieci

image

Dmuchane i stelażowe baseny do ogrodu oraz na balkon dla Twojej pociechy zawsze w atrakcyjnych cenach.

Baseny dla dzieci, które znajdują się w asortymencie sklepu strefadzieciakow.pl, to wyjątkowe zabawki, które każdemu dziecku sprawią w upalne letnie dni wiele radości! W naszej ofercie znajdują się baseny renomowanych producentów np. baseny Bestway. Szeroka oferta basenów ogrodowych dla dzieci sprawia, że możesz dopasować produkt do swoich potrzeb zarówno pod względem kolorystyki jak i rozmiaru. W naszym sklepie internetowym oferujemy baseny ogrodowe prostokątne, baseny ogrodowe stelażowe, baseny okrągłe o różnych średnicach oraz małe baseny dmuchane. Pamiętaj, że wybierając basen dla dzieci do swojego ogrodu musisz pamiętać aby wybrać taki, który nie tylko ze względu na rozmiar będzie odpowiedni ale także taki, który będzie przystosowany do wieku dzieci korzystających z niego. Zwracamy na to uwagę ponieważ bezpieczeństwo dzieci jest dla nas bardzo istotne. 

Baseny dmuchane czy stelażowe?

Jeśli zastanawiasz się jaki basen do ogrodu wybrać dla swojej pociechy to jednym z kryteriów będzie wybór pomiędzy basenem dmuchanym a basenem stelażowym. W ofercie posiadamy zarówno małe baseny dmuchane jak i większe w których radość z pluskania się w wodzie będzie mogło mieć jednocześnie kilka osób. Mniejsze baseny jak np. Bestway 51024 o wymiarach 102 cm na 25 cm który dostępny jest w 3 kolorach idealnie sprawdzi się jako basen na balkon lub taras oraz dla mniejszych dzieci.

Z kolei duży basen dmuchany jak np. Bestway 54005 który ma wymiary 201 cm długości na 150 cm szerokości oraz 51 cm wysokości doskonale pasuje do ogrodu i pozwoli na zabawę w wodzie kilku osobom w tym także dorosłym. Pomimo swoich rozmiarów złożenie basenu po sezonie jest proste dzięki wyposażeniu w zawór spustowy. Jeśli szukasz większego basenu dmuchanego dla całej rodziny warto także sprawdzić basen Bestway 540006 który ma wymiary 262 cm długości na 175 cm szerokości oraz 51 cm wysokości lub jeszcze większy model Bestway 540009 o wymiarach 305 cm długości na 183 cm szerokości na 56 cm wysokości.

W przypadku basenów stelażowych możemy pogrupować je np. z uwagi na kształt. Co do zasady w związku z zastosowaniem stelaża pełniącego funkcję podpierającego brzegi basenu są to baseny z kategorii tych większych. W zależności od dostępności miejsca w ogrodzie możemy wybierać pomiędzy prostokątnymi basenami stelażowymi oraz okrągłymi basenami stelażowymi.

Baseny stelażowe które dostępne są w naszej ofercie w większości są wyposażone w odporne na przebicie niecki oraz wykonane z grubego materiału wzmocnionego rdzeniem siatki poliestrowej. 

Baseny dmuchane oraz stelażowe występują w naszym asortymencie w różnych wersjach - są to właśnie baseny w różnym kształcie oraz o różnych wymiarach. W sklepie strefiedzieciakow.pl gwarantujemy nie tylko najlepszą ofertę dotyczącą basenów dla dzieci, ale przede wszystkim konkurencyjne i niskie ceny, dzięki którym zmienisz swój przydomowy ogród w park rozrywki dla dzieci oraz dla dorosłych.

tpay_banner.jpg

Dostawcy

rzertelna_firma

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o naszych promocjach i nowościach?

Zapraszamy do polubienia i udostępniania naszego fanpage’a na FACEBOOKU.

Kliknij w poniższą ikonkę i polub nas 


facebook

 

  • Sklep zamknięty

Strona w przebudowie