Dziewczynki uwielbiają zabawę lalkami i wczuwać się w rolę mamy, która opiekuje się swoim maleństwem. Często do tej zabawy potrzebują wózka dla lalek, aby móc je wozić i usypiać. Jaki zatem wózek będzie odpowiedni: spacerówka, wózek głęboki, a może 5 w 1 lub wózek dla bliźniąt?

Spacerówki – w tej grupie  można znaleźć spacerówkę na 4 kółkach lub na 3 kółkach. Zazwyczaj tego typu wózki dla lalek mają skrętne kółka, co umożliwia dzieciom manewrować nawet po małym pomieszczeniu. Jeżeli nie mamy za dużo miejsca na przechowywanie wózka warto wybrać wózek spacerówkę typu parasolka, który można złożyć jak parasolkę. Wiele modeli posiada w dolnej części wózka siatkę na zakupy, w której dziewczynki mogą przewozić akcesoria dla swoich lalek.
wózek dla lalek spacerówka

Wózek głęboki – idealnie nadaje się dla dziewczynek, które lubią usypiać swoje lale. Często w tych wózkach istnieje możliwość wyjęcia gondoli, która może zamienić się w nosidełko dla lalek. Niektóre modele głębokich wózków w zestawie posiadają też poduszkę i kołderkę dopasowaną do wózeczka. Coraz częściej producenci wyposażają wózki dla lalek w ciche piankowe koła, dzięki czemu podczas zabawy nie niszczy się podłoga. Dodatkową funkcją jest możliwość złożenia budki, co często przydaje się dzieciom podczas „spacerów”.
wózek dla lalek głęboki

Wózek dla lalek 5 w 1 – to doskonały model, o którym marzy zapewne każda mała dziewczynka. Wózeczek spełnia pięć funkcji: wózek spacerowy, wózek głęboki, fotelik na stelażu, gondola, fotelik samochodowy. To zestaw, który sprawi radość dziecku, dzięki wielu funkcjom i możliwościom użytkowania.    
wózek dla lalek 5 w 1

Wózek spacerówka dla bliźniąt – ten model świetnie sprawdzi się dla dziewczynek, które mają więcej niż jedną ulubioną lalkę do zabawy. Spacerówka na pewno zachwyci każdą dziewczynkę swoją funkcjonalnością, a dokładniej możliwością przewożenia dwóch lalek jednocześnie, na przykład bliźniąt. Modna kolorystka i subtelność wzorów przykuje również uwagę rodziców. Wózek ten posiada wygodny uchwyt, praktyczny koszyk na akcesoria dla lalek oraz szelki dla lalek.  
wózek dla lalek dla bliźniąt