Latem, gdy jest piękna pogoda dzieci spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu w ogrodzie. Aby  umilić im ten czas warto zainwestować w takie zabawki ogrodowe, które nie pozwolą na nudę. W każdym ogrodzie powinna znaleźć się huśtawka, piaskownica, domek oraz zjeżdżalnia. Poniżej przedstawiamy TOP 3 zjeżdżalnie z naszego sklepu, którymi warto się zainteresować.

Numer 1 w naszym sklepie to duża zjeżdżalnia ogrodowa firmy WOOPIE. Jest ona przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia. Jej zjazd wynosi 180 cm i zapewnia niezłą frajdę podczas zabawy. Dodatkowym atrybutem, który na pewno spodoba się dzieciakom, jest to, że można dołączyć do zjeżdżalni natrysk wodny, a wtedy zabawa będzie podwójnie ciekawsza! Dla bezpieczeństwa użytkowników, czyli dzieci, producent przewidział antypoślizgowe schodki, uchwyty oraz zaokrąglone krawędzie. Stabilność zjeżdżalni zapewnia szeroka podstawa.

zjeżdżalnia ogrodowa WOOPIE

Propozycja druga to zjeżdżalnia ogrodowa francuskiej firmy Smoby. I tutaj mamy 3 możliwości do wyboru: zjeżdżalnia ze ślizgiem o długości 150 cm, zjeżdżalnia o długości 200 cm oraz zjeżdżalnia ze ślizgiem wynoszącym 230 cm. Firma Smoby również pokusiła się o dodatkową frajdę dla dzieci - możliwość podłączenia do ślizgu węża ogrodowego. Zjeżdżalnie pokryte są powłoką UV, pozwalającą zachować jakość barw na długi czas. Wyposażone są również w szerokie antypoślizgowe stopnie, zakończone bezpieczną podstawą, mają wygodne oraz funkcjonalne poręcze, a to wszystko wpływa na bezpieczną zabawę dzieci.    
zjeżdżalnia ogrodowa SMOBY

Oferta trzecia na którą zwróciliśmy uwagę to zjeżdżalnie firmy Little Tikes. Wariant pierwszy – moja pierwsza zjeżdżalnia ze ślizgiem o długości 95 cm. Wyposażona w szerokie stopnie, które są zakończone stabilną podstawą zapewniającą bezpieczeństwo dzieciaków podczas zabaw. I wariant drugi – wielka zjeżdżalnia ze ślizgiem wynoszącym 180 cm. Wszystkie ścianki boczne oraz krawędzie posiada zaokrąglone w celu wygodnej i bezpiecznej zabawy. Wyposażona została w stopnie o nowoczesnym kształcie, wbudowane uchwyty, wyprofilowane oparcie, a także szeroką i stabilną podstawę. Zaletą przedstawionych modeli firmy Little Tikes jest możliwość złożenia zjeżdżalni w celu wygodnego przechowywania.
zjeżdżalnia ogrodowa LITTLE TIKES