Jeżeli szukasz prezentu na pierwsze urodziny dla Maluszka to proponujemy dwufunkcyjnego konika Nessie! To konik na biegunach a jednocześnie jeździk z pchaczem.

konik na biegunach jezdzik nessie

Czym charakteryzuje się nasz konik?

Przede wszystkim ma szeroką podstawę do bujania, co minimalizuje ryzyko przewrócenia się zabawki. Po odłączeniu podstawy konik zamienia się w jeździk wraz z pchaczem za pomocą którego można swobodnie prowadzić Dziecko. Producent zadbał, aby Dziecko mogło wygodnie siedzieć i zaprojektował siedzisko z wysokim oparciem dla pleców dla Maluszka.
konik jezdzik nessie
Oprócz tego jeździk posiada welurowe mini siodełko miłe w dotyku. Dodatkowo dla zwiększenia bezpieczeństwa zamontowano boczne podparcie z uchwytami, wykonanymi z miękkiej pianki, zapewniające pewne trzymanie się w siodle.
jezdzik konik nessie
W zestawie jest również zabawka – miś, którą można odłączyć od konika i dać Dziecku do rączki do zabawy. Konik Nessie wyposażony został w wygodny pchacz, za pomocą którego można kontrolować kierunek oraz prędkość jazdy. Do tego wszystkiego proponowana przez nasz zabawka jest prosta w montażu i niewiele waży.
jeezdzik konik nessie
Dla bezpieczeństwa Maluchów konik Nessie został wykonany z materiałów, które nadają się do ponownego przetworzenia. Zabawka jest zgodna z wymogami normy EN71-1/2/3.