Dziecko pierwsze kroki stawia zwykle w okolicach swoich pierwszych urodzin. Jest to niezwykły moment zarówno dla malucha jak i dla rodziców. Aby wspomóc naukę chodzenia warto zdecydować się na zakup pchacza dla dziecka. Tylko jaki model wybrać? Który będzie najlepszy? Poniżej podpowiadamy czym charakteryzują się oferowane przez nas pchacze.

Pierwszy model, który prezentujemy to edukacyjny pchacz drewniany. Tego typu zabawka pełni rolę chodzika oraz panelu edukacyjnego. Dziecko może ćwiczyć naukę chodzenia oraz bawić się w dopasowywanie kolorów, kształtów. Zabawa panelem edukacyjnym ćwiczy motorykę i sprawność manualną dziecka. Dodatkowym atutem drewnianych pchaczy są gumy antypoślizgowe, które mieszczą się na drewnianych kołach, dzięki temu zabezpieczają dziecko przed poślizgiem oraz chronią podłogę.
drewniany pchacz edukacyjny

Kolejny pchacz, który ma wiele zalet to drewniany pchacz z klockami. Ten model również pełni funkcję chodzika, jest stabilny i bezpieczny. Zabawka rozwija u dziecka spryt i zwinność. W zestawie znajdują się drewniane kolorowe klocki, dzięki którym maluch może budować wspaniałe budowle. Zaś sam wózek może służyć jako mobilny pojemnik na zabawki. W tych chodzikach również są gumy antypoślizgowe na kołach chroniące zarówno dziecko przed poślizgiem i podłogę.
drewniany pchacz z klockami

Ciekawym i nowoczesnym pchaczem będzie pchacz interaktywny, który zachwyci światłem i dźwiękiem. Tego typu pchacze są bardzo funkcjonalne, bo dziecko może się nim bawić siedząc na podłodze, a w późniejszym czasie spacerować i uczyć się z nim chodzić. Maluch może uruchamiać dźwięki i światło na panelu z manualnymi zabawkami do potrącania, przekręcania, wciskania. Pchacz jest solidny, posiada szeroką podstawę na kołach i wygodny uchwyt.
interaktywny pchacz