Planując wyjazd ze swoim Maluszkiem zastanawiasz się, gdzie go położysz spać? Czy w hotelu, pensjonacie znajdzie się odpowiednie miejsce do snu i odpoczynku dla Maleństwa? I czy będzie to miejsce bezpieczne? Najlepszym rozwiązaniem będzie zabranie ze sobą łóżeczka turystycznego.

Poniżej podpowiadamy czym charakteryzują się 3 najciekawsze naszym zdaniem typy łóżeczek turystycznych:

1. Milly Mally łóżeczko dostawne Side by Side

Jest to nowoczesne łóżeczko, które ma w sobie aż 3 zastosowania! Po pierwsze jest dostawne, co pozwala zapewnić Maluszkowi bliskość z rodzicami oraz poczucie bezpieczeństwa podczas snu, a także wygodę mamy karmiącej. Dzięki trzystopniowej regulacji możliwe jest dopasowanie wysokości dostawki do każdego łóżka. Szerokość podnóżków również podlega regulacji, a co za tym idzie – łóżeczko jest stabilne i zapewnia bezpieczeństwo Maleństwu. Po drugie łóżeczko może pełnić funkcję samodzielnego łóżeczka turystycznego. Posiada nieskomplikowany mechanizm rozkładania i składania, z którym poradzi sobie każdy. Łóżeczko jest lekkie i łatwe w transportowaniu, a dodatkowo zawiera kółka i torbę ułatwiające transport. Po trzecie łóżeczko zawiera dodatkowe płozy, umożliwiające stworzenie kołyski dla Dziecka.
łóżeczko turystyczne Milli Mally dostawne Side by Side

Prezentowane przez nasz łóżeczko jest lekkie a zarazem stabilne, bo wykonane jest z aluminium, a to gwarantuje wygodę w użytkowaniu i łatwość w transporcie. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi materac oraz moskitiera.

2. Milly Mally łóżeczko Mirage Deluxe

To dwupoziomowe łóżeczko, które posiada bardzo stabilną konstrukcję. Dzięki temu, że dwa boki są wykonane z przezroczystej siatki możliwa jest cyrkulacja powietrza wewnątrz. Zestaw zawiera usztywniany materac, który zapewni komfort Maluszkowi podczas snu czy zabawy. Dzięki funkcji składania możliwy jest wygodny transport łóżeczka w samochodzie.
łóżeczko turystyczne Milli Mally Mirage Deluxe

Przedstawione łóżeczko idealnie spełnia funkcję zarówno przenośnego, domowego jak i kojca czy kołyski. W skład zestawu wchodzi torba na zabawki, zwisająca kieszeń, przewijak, pałąk z zabawkami, materacyk, moskitiera, płozy.

3. Milly Mally łóżeczko/kołyska Jane 2w1

To nowoczesne łóżeczko-kołyska zapewniające komfort, bezpieczeństwo i wygodę. Jest ono nieco mniejsze od standardowego łóżeczka, co sprawia, że staje się bardziej przytulne dla Maluszka. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie nie tylko praktyczność, ale także funkcjonalność oraz wygodę.
łóżeczko/kołyska Milli Mally Jane

Zaprezentowane łóżeczko może pełnić dwie funkcje – po pierwsze świetnie sprawdza się jako samodzielne łóżeczko turystyczne, a po drugie może być przytulną kołyską dla naszego Malucha. Ten model zawiera przypinaną budkę z pałąkiem oraz odpinaną moskitierę, dzięki czemu można używać go również na powietrzu zapewniając Dziecku ochronę przed owadami. Wysokie ścianki wykonane z siatki zapewniają cyrkulację powietrza, a dodatkowa kieszeń świetnie sprawdza się na przechowywanie niezbędnych przyborów dla Malucha. Łóżeczko jest lekkie i stabilne, wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo, wygodę oraz łatwość w transporcie. Całość można łatwo złożyć i przenosić w specjalnej torbie dołączonej do zestawu.