Już kilkuletnie dzieci potrafią interesować się motoryzacją, rozpoznawać marki pojazdów i zadawać wiele pytań o samochody, motocykle czy inne pojazdy spotykane na ulicy. Niektóre dzieciaki uwielbiają maszyny rolnicze jak traktory, kombajny czy koparki. To właśnie dla tych dzieci odpowiedzią na ich zainteresowania są dostępne w naszej ofercie traktorki na pedały. Co ważne oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana zarówno pod względem rozmiaru, wyposażenia dodatkowego jak i ceny – każdy znajdzie coś dla siebie.

O czym należy pamiętać?

Przede wszystkim o odpowiednim doborze rozmiaru pojazdu do wieku i wzrostu dziecka. Producenci często podają w parametrach produktu także maksymalną wagę dziecka do której pojazd powinien być użytkowany. Innym parametrem, na który warto zwrócić uwagę podczas wyboru traktorka jest rodzaj kół. Dostępne są traktory z kołami plastikowymi oraz traktorki z pompowanymi kołami.

Akcesoria do traktorków – wiele możliwości.

Niektóre traktorki zawierają w zestawie przyczepkę czy łyżkę, inne są sprzedawane jako sam traktorek. Oczywiście przyczepkę czy łyżkę można zawsze dodatkowo dokupić. Ponadto dostępnych jest bardzo dużo dodatkowych akcesoriów do traktorków począwszy od klaksonu czy sygnalizatora świetlnego tzw. „koguta” poprzez łyżkę koparki, cysternę na wodę czy pług. W ofercie dostępne są także ciekawe dodatki w postaci np. wyciągarki do traktora.

W tym miejscu należy także wspomnieć, że fajnym dodatkiem do pojazdu będą zestawy znaków drogowych oraz sygnalizacji świetlnych. Dzięki tym dodatkom dziecko jeżdżąc pojazdem może poczuć się jak prawdziwy kierowca a dodatkowo od najmłodszych lat może uczyć się zasad ruchu drogowego.