• Kategorie
  • Parametry
  • Wysyłka w 24h! Łóżeczka turystyczne dla dzieci - kup już dziś!

Łóżeczka turystyczne swoją nazwę zawdzięczają swojej mobilności i temu, że można je w bardzo łatwy sposób złożyć. Większość łóżeczek turystycznych posiada pokrowiec służący do przechowywania i transportu łóżeczka. Ale czy łóżeczko turystyczna faktycznie musi być wykorzystywane tylko podczas podróży czy pobytów turystycznych? Oczywiście, że nie - bo łóżeczko turystyczne może pełnić o wiele więcej funkcji. Począwszy od tego, że można je wykorzystywać jako standardowe łóżeczko dla dziecka w domu, poprzez wykorzystanie łóżeczka turystycznego jako kojec do zabawy dziecka po wykorzystanie łóżeczka turystycznego w podróży np. w hotelu. Dawniej łóżeczka turystyczne charakteryzowały się przede wszystkim tym, że można było je szybko rozłożyć i złożyć. Dzisiejsze łóżeczka turystyczne są wielobarwne, posiadają dodatkowe akcesoria a niektóre z nich są dodatkowo wyposażone np. w karuzele z oświetleniem i melodiami czy moduł wibrujący. To dodatkowe akcesoria do łóżeczek turystycznych sprawiają, że stają się one coraz bardzie niezbędnym elementem wyposażenia domu a także podstawowym elementem wyposażenia rodzin lubiących podróżować. Łóżeczka turystyczne mogą być wyposażone we wspomniane już karuzele, pałąki z zabawkami, materac podwieszany na kilku wysokościach czy płozy aby w szybki sposób zmienić je w kołyskę dla dziecka. Jednak to nie wszystko - na rynku dostępne są także łóżeczka turystyczne z przewijakiem w zestawie, moskitierą czy nawet ze zdalnym sterowaniem karuzelą za pomocą pilota. Jak widać wszechobecny rozwój dotyczy także i łóżeczek turystycznych, które możemy wykorzystać na wiele sposobów.

Jak wybrać łóżeczko turystyczne?

To pytanie zapewne wielu z Was sobie zadaje gdy okazuje się, że na wyjazd niezbędne jest zabranie ze sobą łóżeczka turystycznego. Z jednej strony podjęcie decyzji o wyborze łóżeczka turystycznego może przyprawić o ból głowy - bowiem łóżeczek turystycznych na rynku jest wiele, z drugiej zaś strony wybór łóżeczka turystycznego dla dziecka wcale nie musi być taki trudny. Po pierwsze odpowiedz sobie na pytanie do czego potrzebujesz łóżeczka turystycznego - czy będzie to łóżeczko które pomimo tego, że nazywa się łóżeczkiem turystycznym będzie głównie wykorzystywane w domu np. do zabawy jako kojec czy faktycznie łóżeczko będziecie wykorzystywać tylko i wyłącznie podczas wyjazdów turystycznych? Jeśli ma pełnić funkcję typowego łóżeczka turystycznego z którego korzystanie ogranicza się tylko do wyjazdów to najważniejsze będą dla Ciebie rozmiary jakie łóżeczko osiągnie po złożeniu - wszak podróżując z dzieckiem zazwyczaj brakuje nam miejsca w bagażniku. Kolejną istotną cechą łóżeczka turystycznego jest pokrowiec na łóżeczko, a także dodatkowe wyposażenie do łóżeczka turystycznego. Niektóre łóżeczka turystyczne posiadają w zestawie moskitierę czy też składany materac. Inne łóżeczka turystyczne dla dzieci wyposażone są w bieguny dzięki którym możemy szybko takie łóżeczko turystyczne zmienić w kołyskę turystyczną dla dziecka. Jeszcze inne łóżeczka turystyczne posiadają na wyposażeniu np. karuzelę z zabawkami dla dziecka. Ważną rada podczas podejmowania decyzji o wyborze łóżeczka turystycznego jest wybór łóżeczka dopasowany także pod względem wagi naszego dziecka. Łóżeczko turystyczne zbudowane jest z plastiku, tkaniny i metalowego stelaża. Aby korzystać z zakupionego przedmiotu przez długi okres należy dobrać je zgodnie z zaleceniami producenta pod względem wytrzymałości do wagi naszej pociechy. Pamiętać należy także o dodatkowy wyposażeniu jakie będzie dla nas niezbędne podczas korzystania i wybierając łóżeczko turystyczne albo dokupić je osobno albo wybrać taki model łóżeczka turystycznego który będzie posiadał je w wyposażeniu standardowym. Przykładowo, jeśli wiemy, że z łóżeczka turystycznego będziemy korzystać głównie na dworze podczas snu dziecka warto aby było ono wyposażone w moskitierę, która uchroni nasze dziecko przed pogryzieniem przez owady. Jeśli łóżeczko turystyczne nie posiada moskitiery w zestawie warto jej poszukać i dokupić osobno. Innym przykładem może być sytuacja, gdy łóżeczko turystyczne będzie głównie wykorzystywane jako kojec do zabawy podczas gdy rodzice będą chcieli np. przyrządzić posiłek w kuchni lub popracować. Wtedy istotne mogą okazać się czy łóżeczko wyposażone jest w dodatkowe uchwyty ułatwiające naukę wstawania, zabawki przypinane do łóżeczka czy też karuzela z zabawkami tak aby urozmaicić czas gdy dziecko będzie spędzało w łóżeczku.
Dobre bo polskie!
Wspieramy lokalnych producentów dlatego w naszej ofercie znakomitą większość stanowią produktu produkowane w Polsce. Chcemy być odpowiedzialnymi przedsiębiorcami i z jednej strony oferując Państwu polskie produktu wspieramy Polską przedsiębiorczość, zaś z drugiej mamy świadomość, że są to produktu bardzo wysokiej jakości. 

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą łóżeczek turystycznych w naszym sklepie. Większość zamówień wysyłamy w 24h! Gwarantujemy satysfakcję i zadowolenie z obsługi sklepu oraz zamówionych u nas produktów.

tpay_banner.jpg

Dostawcy

rzertelna_firma

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o naszych promocjach i nowościach?

Zapraszamy do polubienia i udostępniania naszego fanpage’a na FACEBOOKU.

Kliknij w poniższą ikonkę i polub nas 


facebook

 

  • Sklep zamknięty

Strona w przebudowie