• Kategorie
  • Parametry

Strefadzieciakow.pl to wspaniałe miejsce pełne niesamowitych zabawek z drewna. Wszystkie są oryginalne i słyną ze swojej doskonałej jakości. Zostały wykonane z najlepszej klasy materiałów. Dbamy o maksymalne zadowolenie naszych klientów, dlatego w ciągu doby od otrzymania środków na konto wysyłamy zamówiony towar. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych i staramy się dbać o każdy szczegół dedykowanych im zabawek. Produkty są starannie dopracowane. Podczas ich tworzenia producenci zwracają uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo. Proponowane przez nas zabawki drewniane oraz zabawki sensoryczne to z pewnością najlepszy wybór!

Zabawki drewniane - szeroki wybór

Dla małego fana pociągów przygotowaliśmy drewnianą kolejkę z wagonikami do ciągania Viga Toys + klocki. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, ponieważ poza fantastyczną frajdą i zabawą kolejka uczy maluszka prawidłowo chodzić. Wagoniki wraz z klockami zostały pomalowane bezpiecznymi farbami, pozbawionymi szkodliwych substancji. Kolejka znanej na całym świecie firmy Viga Toys to wspaniały prezent dla maleństwa na każdą okazję. Z kolei z serii sorterów dla dzieci polecamy: Sortownię Śmieci Segregowanie Odpadów Edukacyjna Tabliczka Dla Dzieci Masterkidz oraz Edukacyjny Sześcian Bestseller od cenionej i popularnej firmy Classic World. To doskonała forma zabawy połączona z przyjemną nauką! Pierwszy zestaw to zielona śmieciarka z sześcioma kubłami - każdy z innym rodzajem śmieci. Zachęca do segregowania odpadów i wrzucania ich do odpowiednich kubłów. Drugi zestaw to sześć różnych ‘’gier’’ w formie manualnego przesuwania obiektów i działania w taki sposób, aby dotrzeć pod wskazane miejsce na planszy. Tego typu zabawki drewniane edukacyjne w kreatywny sposób pozwolą maluszkowi uczyć się od najmłodszych lat liczyć, logicznie myśleć oraz prawidłowo się wysławiać. Wszystkie elementy są wykonane bardzo szczegółowo, co jest znakiem rozpoznawczym renomowanych firm i marek, takich jak Masterkidz oraz Classic World.

Sprawdzone jeździki-pchacze

Drewniany Jeździk Pchacz 2w1 Classic World to wspaniała forma zabawy połączona z nauką. Kolorowy pojazd pozwalający na mnóstwo frajdy uczy maleństwo prawidłowo chodzić. Zabawka jest w pełni bezpieczna. Cała konstrukcja została pomalowana nietoksycznym lakierem. Produktem o podobnej charakterystyce od tej samej, renomowanej firmy jest Chodzik Pchacz Dla Dzieci Z Klockami, wyposażony w sporą ilość kolorowych klocków z widocznymi literkami i cyferkami. Dzięki temu maluszek wspaniale się bawi, ucząc się chodzić oraz rozwijając umysłowo. Idealnym rozwiązaniem dla małych fanów robienia zakupów okaże się z kolei Viga 50672 Chodzik - wózek sklepowy. Viga to znany producent zabawek stawiający na jakość i bezpieczeństwo. Żywe kolory przyciągają maluszka, zachęcając do przyjemnej nauki stawiania pierwszych kroków. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu.

tpay_banner.jpg

Dostawcy

rzertelna_firma

Chcesz otrzymywać na bieżąco informacje o naszych promocjach i nowościach?

Zapraszamy do polubienia i udostępniania naszego fanpage’a na FACEBOOKU.

Kliknij w poniższą ikonkę i polub nas 


facebook